Kimono

Wiele dyscyplin sportu do ich uprawiania wymaga odpowiedniego stroju. Zazwyczaj jest to związane z kulturą i tradycją danej dyscypliny. Większość sportów walki na poziomie profesjonalnym wymaga specjalnego stroju sportowego obarczając go nie tylko obostrzeniami dotyczącymi materiału, ale także wagi czy reklamowych nadruków.... read more

Wiele dyscyplin sportu do ich uprawiania wymaga odpowiedniego stroju. Zazwyczaj jest to związane z kulturą i tradycją danej dyscypliny. Większość sportów walki na poziomie profesjonalnym wymaga specjalnego stroju sportowego obarczając go nie tylko obostrzeniami dotyczącymi materiału, ale także wagi czy reklamowych nadruków. Idealnym przykładem może być Kimono. Kimono pochodzi z języka japońskiego i określa strój ceremonialny. W odniesieniu do sportu mówimy o kimonie typu gi. W ofercie posiadamy kimono Pitbull typu pearlweave (bluza) i ripstop (spodnie). Materiał został dodatkowo pokryty warstwą antybakteryjną, dzięki czemu ogranicza on pochłanianie potu i namnażanie bakterii czy grzybów. Kołnierz bluzy został podszyty gumowym rdzeniem, dzięki czemu otrzymano sztywny i trwały fason. Kimona marki Pitbull zostały uszyte w oparciu o system potrójnych szwów, co również chroni materiał przed rozdarciem.

W ofercie pitbullcity.pl znajdziesz także specjalny trykot zapaśniczy. Dzięki elastycznemu materiałowi, z którego został uszyty, trykot dopasowuje się do ciała w sposób kompresyjny. Płaskie szwy zapewniają ochronę przed otarciami naskórka.

hide full description
Purchase options
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Flag
Your choice: Delete all