Leggins

W odróżnieniu od zwykłych, obcisłych spodni treningowych, leginsy kompresyjne to jeden z najwyższych standardów odzieżowych, których konstrukcja została oparta na sposobie funkcjonowania mięśni. Poddane analizie najczęstsze ruchy, a także przełożenie obserwacji na statystyki urazów, spowodowało powstanie leginsów dopasowany... read more

W odróżnieniu od zwykłych, obcisłych spodni treningowych, leginsy kompresyjne to jeden z najwyższych standardów odzieżowych, których konstrukcja została oparta na sposobie funkcjonowania mięśni. Poddane analizie najczęstsze ruchy, a także przełożenie obserwacji na statystyki urazów, spowodowało powstanie leginsów dopasowanych do oczekiwań najbardziej wymagających sportowców.

Leginsy kompresyjne to połączenie materiałów różnej grubości, a także zszytych z sobą pod różnymi kątami tak, aby idealnie dopasowywały się do Twoim mięśni. Naprzemienne ułożenie włókien o różnym stopniu rozciągania sprawia, że materiał opinając ciało podtrzymuje mięśnie w odpowiedniej pozycji, z uwzględnieniem tych partii, które najczęściej narażone są na urazy podczas treningów wytrzymałościowych i siłowych, zarówno na sali i w terenie.

Poniżej prezentujemy odzież różnych marek, których główną linią produkcyjną jest odzież sportowa i treningowa dopasowana do oczekiwań profesjonalistów. Leginsy Under Armour to przykład asortymentu sportowego najczęściej wybieranego przez zawodników i amatorów, który szukają odpowiedniego stroju do trenowania sztuk walki czy treningów kondycyjnych takich jak CrossFit.

Leginsy Under Armour zostały uszyte z materiałów o opatentowanej kompozycji Heatgear, która zapewnia o wiele szybszy transport wilgoci oraz zachowania termoregulacji ciała w każdych warunkach. Leginsy zostały zaprojektowane tak, aby bez względu na temperaturę na zewnątrz umożliwić Tobie trening na najwyższym poziomie komfortu. Płaskie szwy zapewniają bezpieczeństwo Twojej skórze nie powodując otarcia naskórka, a wzmocnione wkłady wewnętrzne zapobiegają uczucie nieprzyjemnego spocenia w miejscach intymnych. Wzmocniony pas w górnej części leginsów gwarantuje stałe położenie oraz nie zsuwanie się ich podczas treningów.

hide full description
Purchase options
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Flag
Your choice: Delete all