Bluzy rozpinane z kapturem

Na pitbullcity.pl znajdziesz bluzy rozpinane z kapturem (męskie i damskie) takich producentów, jak: Pit Bull West Coast, Thor Steinar oraz Under Armour. Asortyment zgromadzony w naszym sklepie został urozmaicony pod względem charakteru odzieży oraz obszarów ich wykorzystania. W ofercie znajdziesz zarówno bluzy sportowe prze... read more

Na pitbullcity.pl znajdziesz bluzy rozpinane z kapturem (męskie i damskie) takich producentów, jak: Pit Bull West Coast, Thor Steinar oraz Under Armour. Asortyment zgromadzony w naszym sklepie został urozmaicony pod względem charakteru odzieży oraz obszarów ich wykorzystania. W ofercie znajdziesz zarówno bluzy sportowe przeznaczone do uprawiania treningów sportowych halowych, jak i outdoorowych oraz odzież uliczną przeznaczoną do noszenia na co dzień, które w zależności od marki zostały uszyte z różnych gatunków materiałów.

W przypadku bluz marki Under Armour naszym klientom oferujemy wysokiej jakości bluzy rozpinane z kapturem, które posiadają delikatne podszycie z poliestru. Połączenie tego materiału z bawełna o wysokiej gramaturze gwarantuje idealny fason odzieży oraz wytrzymałość podczas regularnych treningów, a także zachowanie ciepła podczas aktywności w chłodniejsze dni.

Bluzy rozpinane z kapturem męski marki Thor Steinar to połączenie sportowych modeli odzieży funkcyjnej z casualowym stylem ulicznym. Bluzy Thor Steinar zostały uszyte z mieszanki materiałów- bawełny, poliestru oraz nierzadko materiałów funkcyjnych, które odpowiadają za termoregulację, wiatro- i wodoszczelność.

hide full description
Purchase options
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Flag
Your choice: Delete all