Winter Jacket

Kurtki zimowe męskie, jakie znalazły się w propozycji naszego sklepu pochodzą z aktualnych katalogów takich producentów jak Pitbull West Coast, Thor Steinar czy PGWear. W zależności od preferencji, w ofercie posiadamy kurtki zimowe typu parka, o dłuższym kroju, które przypadną do gustu tym, którzy ... read more

Kurtki zimowe męskie, jakie znalazły się w propozycji naszego sklepu pochodzą z aktualnych katalogów takich producentów jak Pitbull West Coast, Thor Steinar czy PGWear. W zależności od preferencji, w ofercie posiadamy kurtki zimowe typu parka, o dłuższym kroju, które przypadną do gustu tym, którzy szukają uniwersalnej odzieży wierzchniej, która połączy sportowy charakter z codzienną elegancją. W naszej ofercie nie brakuje modeli bardziej sportowych, krótszych bomberek czy lotniczych kożuchów. Na PitbullCity zgromadziliśmy modele kurtek zimowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów- zewnętrznych odpornych na działanie czynników atmosferycznych, podszewki, która pozwoli na utrzymanie ciepła, a także wysokiej jakości ociepliny, która idealnie sprawdzi się w mroźne dni. Regulowany kaptur, dodatkowe futerko, wewnętrzne mankiety- wszystko żeby skuteczniej chronić przed chłodem i wiatrem. Wybierz model odpowiedni dla Ciebie!

Kurtki zimowe męskie jakie znajdziesz w naszej ofercie to także modele funkcjonalne, z systemem kieszeni, w których zmieścisz nie tylko czapkę i rękawiczki, ale także najpotrzebniejsze każdego dnia akcesoria.

hide full description
Flag
Purchase options
Products in promotion
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Your choice: Delete all