Training equipment

Przygotowanie do treningów to nie tylko doskonałe nastawienie, wielka motywacja i wytrwałość zawodnika, to także technika powiązana z odpowiednim strojem sportowym. Wiedzą o tym wszyscy Ci, którzy na sali treningowej spędzają wiele godzin i z uwagi na intensywność treningów oczekują najwyższej jakości sprzętu sportowego, za... read more

Przygotowanie do treningów to nie tylko doskonałe nastawienie, wielka motywacja i wytrwałość zawodnika, to także technika powiązana z odpowiednim strojem sportowym. Wiedzą o tym wszyscy Ci, którzy na sali treningowej spędzają wiele godzin i z uwagi na intensywność treningów oczekują najwyższej jakości sprzętu sportowego, zaczynając od wysokiej jakości odzieży po akcesoria sportowe.

Pitbullcity.pl to platforma internetowa, gdzie zgromadzony został asortyment sportowy największych i najbardziej cenionych wśród sportowców marek, dostępny w sprzedaży internetowej. W naszym asortymencie znaleźć możesz rękawice MMA Pitbull West Coast, a także rękawice 4Fight, wykonane ze skóry naturalnej, otwarte rękawice do treningów MMA.

Dodatkowo, dla miłośników boksu oferujemy modele kasków bokserskich. Kask bokserski PoundOut to propozycja dla amatorów sportów walki, honorowany podczas turniejów bokserskich, a także treningów sparingowych. Kask został wykonany ze skóry naturalnej, wzmocniony jest za pośrednictwem elastycznych taśm umieszczonych z tyłu kasku oraz taśmy regulacyjnej pod podbródkiem. Konstrukcja oraz materiał wykorzystany do produkcji kasków został zaprojektowany z myślą o wysokiej wentylacji oraz absorpcji wstrząsów podczas uderzeń.

hide full description
Category
Purchase options
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Flag
Your choice: Delete all