New

Twoją pasją jest sport i śledzenie najnowszych trendów odzieżowych? W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W kategorii Nowości sklep Pitbullcity.pl oferuje najświeższe propozycje najpopularniejszych producentów konfekcji sportowej. Oferujemy odzież oraz akcesoria takich firm jak Pitbull, read more

Twoją pasją jest sport i śledzenie najnowszych trendów odzieżowych? W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W kategorii Nowości sklep Pitbullcity.pl oferuje najświeższe propozycje najpopularniejszych producentów konfekcji sportowej. Oferujemy odzież oraz akcesoria takich firm jak Pitbull, PGWear, Under Armour, Thor Steinar czy PoundOut. Zainteresuje Cię ta oferta, jeśli szukasz ubrań na trening, ale również na co dzień. Ubraniami z nowej kolekcji podkreślisz swój indywidualny styl. Zaglądaj tutaj niezależnie od pory roku, ponieważ na bieżąco uzupełniamy ofertę nowymi propozycjami sportowych marek. Naszym klientom proponujemy ubrania sezonowe, ale także te, które warto nosić przez cały rok.

Kategoria Nowości jest skierowana do osób, które cenią sobie sportowy luz i uliczny styl. Dzięki ubraniom z najnowszych propozycji znanych producentów można stworzyć ciekawe stylizacje nie tylko na siłownię, ale także na co dzień. Odzież z nowych kolekcji sprawia, że o każdej porze dnia będziesz się czuć trendy, co na pewno zauważą Twoi bliscy i znajomi. Kolejnym powodem, dla którego warto zdecydować się na garderobę, która chwilę wcześniej wyszła spod igły projektantów, jest jakość. Markowe ubrania uszyte są z dobrych gatunkowo materiałów, dzięki czemu mogą nam towarzyszyć w niezmienionym stanie przez kilka lat. Oferujemy kurtki, koszulki do ćwiczeń, czapki, spodnie, paski, torby na ramię i wiele więcej. Decydując się na konfekcję i akcesoria z Nowości, masz pewność, że wybierasz produkty, których nie ma nikt inny.

hide full description
Category
Manufacturer
Purchase options
Kolor
Gross price
    fromto
Your choice: Delete all