Rashguards

Uwielbiasz ruch? Nie wyobrażasz sobie dnia bez treningu? Standardowe koszulki sportowe nie spełniają Twoich oczekiwań? W sklepie internetowym pitbullcity.pl zgromadziliśmy asortyment odzieżowy tylko tych producentów, których odzież została wykonana z materiałów, których jakość została potwierdzona przez innych sportowców- z... read more

Uwielbiasz ruch? Nie wyobrażasz sobie dnia bez treningu? Standardowe koszulki sportowe nie spełniają Twoich oczekiwań? W sklepie internetowym pitbullcity.pl zgromadziliśmy asortyment odzieżowy tylko tych producentów, których odzież została wykonana z materiałów, których jakość została potwierdzona przez innych sportowców- zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

W naszej ofercie znajdziesz koszulki treningowe wykonane elastycznego materiału, które przylegają do ciała niczym druga skóra. Jest to główna zasada właściwej pracy rashguardów, które utrzymują stałą temperaturę ciała a także odprowadzają wilgoć z powierzchni skóry. Ponadto, elastyczny materiał sześciopłatowy, a także elementy włókien srebra gwarantują wytrzymałość rashguardów oraz zapobiegają namnażaniu bakterii i grzybów. Materiał syntetyczny, z którego produkowana jest odzież tego typu jest idealnym rozwiązaniem dla alergików oraz osób posiadających bardzo delikatną skórę. Rashguard (damski i męski) nie powoduje otarć naskórka nawet podczas intensywnych treningów. W ofercie posiadamy również top MMA, damski projekt marki Iron Lady dla zawodniczek sztuk walki.

hide full description
Purchase options
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Flag
Your choice: Delete all