Tanktops

W sklepie internetowym pitbullcity.pl znajdziesz odzież sportową- treningową i uliczną, rozpoznawalnych marek, o ugruntowanej pozycji na rynku, wśród których znalazł się producent damskiej odzieży sportowej Iron lady. Poniżej prezentujemy koszulki tank top wykonane z materiału termoaktywnego, dzięki czemu idealnie sprawdzą ... read more

W sklepie internetowym pitbullcity.pl znajdziesz odzież sportową- treningową i uliczną, rozpoznawalnych marek, o ugruntowanej pozycji na rynku, wśród których znalazł się producent damskiej odzieży sportowej Iron lady. Poniżej prezentujemy koszulki tank top wykonane z materiału termoaktywnego, dzięki czemu idealnie sprawdzą się podczas intensywnych treningów na siłowni.

Tank topy na siłownię marki Iron Lady zostały wykonane z materiału, który doskonale odprowadza wilgoć pozostawiając suchą skórę, zapewnia ciału utrzymanie stałej temperatury. System płaskich szwów zabezpiecza naskórek przed otarciami. Materiał charakteryzuje się dużą grubością oraz elastycznością- ściśle przylega do ciała, nie ograniczając ruchów, a podczas intensywnych ćwiczeń nie podciąga się. Nadruki zostały wykonane z wykorzystaniem wysokiej jakości, mocno napigmentowanego tuszu, który nie ulega wytarciu oraz jest odporny na działanie promieni słonecznych.

hide full description
Flag
Purchase options
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Your choice: Delete all